SUKs förbundsstyrelse

2018-2019:

 

 

Ordförande
Vanessa Nacional
Göteborg
vanessa.nacional@suk.se













Vice ordförande
Teuta Musaj
Halmstad
teuta@suk.se













Sekreterare
Simon Danielsson
Stockholm
simon@suk.se



Kassör

Marcus Grunditz
Uppsala
08-50557691
marcus@suk.se


Ledamot
Kristoffer Linder
Luleå
kristoffer.linder@suk.se


Ledamot
Dany Kako
Södertälje
dany.kako@suk.se


Ledamot
Nicolaus Fredestad
Göteborg
nicolaus@suk.se





 

Bidragsansökningar behandlas fortlöpande av Ekonomiska utskottet och skickas till eu@suk.se.
Blankett finns att ladda ner här.




 



< februari 2019 >
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9 februari

9 feb 12:00 - 18:00

SUK's-S regionsdag!

9
10
11
12
13
14
15 februari

15 feb - 17 feb

Riksläger

15
16 februari

15 feb - 17 feb

Riksläger

16 feb -

SLUKs Romme-resa!

16
17 februari

15 feb - 17 feb

Riksläger

17
18
19
20
21
22
23 februari

23 feb -

SUK Västs årsmöte!

23 feb -

SUK Sydösts årsmöte!

23
24
25
26
27
28
1 mars

1 mar - 3 mar

MJUKs läger!

1
2 mars

1 mar - 3 mar

MJUKs läger!

2 mar 12:45 - 20:00

SLUKs årsmöte!

2
3 mars

1 mar - 3 mar

MJUKs läger!

3
Medlemskap
Instagram
BILDA