SUKs förbundsstyrelse

2018-2019:

Ordförande
Vanessa Nacional
Göteborg
vanessa.nacional@suk.se



Vice ordförande
Teuta Musaj
Halmstad
teuta@suk.se













Sekreterare
Simon Danielsson
Stockholm
simon@suk.se



Kassör

Marcus Grunditz
Uppsala
marcus@suk.se


Ledamot
Kristoffer Linder
Luleå
kristoffer.linder@suk.se


Ledamot
Dany Kako
Södertälje
dany.kako@suk.se



Ledamot
Nicolaus Fredestad
Göteborg
nicolaus@suk.se





 


Bidragsansökningar behandlas fortlöpande av Ekonomiska utskottet och skickas till eu@suk.se.
Blankett finns att ladda ner här.




 




< juli 2019 >
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27 juli

27 jul -

SLUKs fotbollsturnering!

27
28
29
30
31
1
2 augusti

2 aug - 8 aug

DUNKs resa till Rom!

2
3 augusti

2 aug - 8 aug

DUNKs resa till Rom!

3
4 augusti

2 aug - 8 aug

DUNKs resa till Rom!

4
Medlemskap
Instagram
BILDA