SUKs förbundsstyrelse

2019-2020:





Ordförande
Vanessa Nacional
Göteborg
vanessa.nacional@suk.se
Vice ordförande
Karolina Danilczuk
Stockholm
karolina.danilczuk@suk.se


Sekreterare
Robel Domenico
Stockholm
robel@suk.se
Kassör
Bashar Deesha
Västerås
bashar@suk.se


Ledamot
Damiana Sabah
Västerås
damiana@suk.se

Ledamot
Stefan Bertha
Åsljunga
stefan.bertha@suk.se


Ledamot
Nicolaus Fredestad
Göteborg
nicolaus@suk.se
Ledamot
Mirna Khaton
Stockholm
mirna@suk.se


Suppleant
Simon Danielsson
Stockholm
simon@suk.se


















 

Bidragsansökningar behandlas fortlöpande av Ekonomiska utskottet och skickas till eu@suk.se.
Blankett finns att ladda ner här.




 




< augusti 2019 >
29
30
31
1
2 augusti

2 aug - 8 aug

DUNKs resa till Rom!

2
3 augusti

2 aug - 8 aug

DUNKs resa till Rom!

3
4 augusti

2 aug - 8 aug

DUNKs resa till Rom!

4
5 augusti

2 aug - 8 aug

DUNKs resa till Rom!

5
6 augusti

2 aug - 8 aug

DUNKs resa till Rom!

6
7 augusti

2 aug - 8 aug

DUNKs resa till Rom!

7
8 augusti

2 aug - 8 aug

DUNKs resa till Rom!

8
9
10 augusti

10 aug 10:00 - 19:00

SUK Sydösts sommarlovshäng!

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30 augusti

30 aug - 1 sep

SUD

30
31 augusti

30 aug - 1 sep

SUD

31
1 september

30 aug - 1 sep

SUD

1
Medlemskap
tidningarna
Bonifatiuswerk