SUKs förbundsstyrelse

2019-2020:





Ordförande
Vanessa Glimelius (fd Nacional)
Göteborg
vanessa.nacional@suk.se
Vice ordförande
Karolina Danilczuk
Stockholm
karolina.danilczuk@suk.se


Sekreterare
Robel Domenico
Stockholm
robel@suk.se
Kassör
Bashar Deesha
Västerås
bashar@suk.se


Ledamot
Damiana Sabah
Västerås
damiana@suk.se

Ledamot
Stefan Bertha
Åsljunga
stefan.bertha@suk.se


Ledamot
Nicolaus Fredestad
Göteborg
nicolaus@suk.se
Ledamot
Mirna Khaton
Stockholm
mirna@suk.se


Suppleant
Simon Danielsson
Stockholm
simon@suk.se


















 

Bidragsansökningar behandlas fortlöpande av Ekonomiska utskottet och skickas till eu@suk.se.
Blankett finns att ladda ner här.




 




< oktober 2019 >
30
1
2
3
4 oktober

4 okt - 6 okt

SUK Sydösts läger i Vadstena.

4 okt - 6 okt

SUK Sydösts läger i Vadstena.

4
5 oktober

4 okt - 6 okt

SUK Sydösts läger i Vadstena.

4 okt - 6 okt

SUK Sydösts läger i Vadstena.

5
6 oktober

4 okt - 6 okt

SUK Sydösts läger i Vadstena.

4 okt - 6 okt

SUK Sydösts läger i Vadstena.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Medlemskap
tidningarna
BILDA