SUKs förbundsstyrelse

2019-2020:





Ordförande
Vanessa Glimelius (fd Nacional)
Göteborg
vanessa.nacional@suk.se
Vice ordförande
Karolina Danilczuk
Stockholm
karolina.danilczuk@suk.se


Sekreterare
Robel Domenico
Stockholm
robel@suk.se
Kassör
Bashar Deesha
Västerås
bashar@suk.se

Ledamot
Damiana Sabah
Västerås
damiana@suk.se

Ledamot
Stefan Bertha
Åsljunga
stefan.bertha@suk.se


Ledamot
Nicolaus Fredestad
Göteborg
nicolaus@suk.se
Ledamot
Mirna Khaton
Stockholm
mirna@suk.se

Suppleant
Simon Danielsson
Stockholm
simon@suk.se


















 

Bidragsansökningar behandlas fortlöpande av Ekonomiska utskottet och skickas till eu@suk.se.
Blankett finns att ladda ner här.




 





< december 2020 >
30
1
2
3
4
5 december

5 dec -

Digital aktivitet med SUK Sydöst!

5
6
7
8
9
10
11
12 december

12 dec 17:00 - 23:00

SLUK Grand Ball!

12
13
14
15
16
17
18 december

18 dec 18:00 - 21:00

Julmys med MJUK via Zoom!

18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Medlemskap
facebook
stockholms katolska stift
tidningarna
BILDA