SUKs förbundsstyrelse

2019-2020:





Ordförande
Vanessa Nacional
Göteborg
vanessa.nacional@suk.se
Vice ordförande
Karolina Danilczuk
Stockholm
karolina.danilczuk@suk.se


Sekreterare
Robel Domenico
Stockholm
robel@suk.se
Kassör
Bashar Deesha
Västerås
bashar@suk.se

Ledamot
Damiana Sabah
Västerås
damiana@suk.se

Ledamot
Stefan Bertha
Åsljunga
stefan.bertha@suk.se


Ledamot
Nicolaus Fredestad
Göteborg
nicolaus@suk.se
Ledamot
Mirna Khaton
Stockholm
mirna@suk.se

Suppleant
Simon Danielsson
Stockholm
simon@suk.se


















 

Bidragsansökningar behandlas fortlöpande av Ekonomiska utskottet och skickas till eu@suk.se.
Blankett finns att ladda ner här.




 





< juni 2019 >
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14 juni

14 jun 10:00 - 16 jun 10:00

Riksläger

14
15 juni

14 jun 10:00 - 16 jun 10:00

Riksläger

15
16 juni

14 jun 10:00 - 16 jun 10:00

Riksläger

16
17
18
19
20
21 juni

21 jun - 25 jun

SUK's-S barnläger!

21
22 juni

21 jun - 25 jun

SUK's-S barnläger!

22
23 juni

21 jun - 25 jun

SUK's-S barnläger!

23
24 juni

21 jun - 25 jun

SUK's-S barnläger!

24
25 juni

21 jun - 25 jun

SUK's-S barnläger!

25
26
27
28
29
30
Medlemskap
Instagram
Bonifatiuswerk