Kontakt

Välkommen att kontakta oss som jobbar för SUK!

Telefon:
Administratör: 08-50557690
Kanslichef: 08-50557691  

E-post: suk@suk.se

Vår postadress är:

Johannes Paulus II:s Pastoralcentrum
SUK
Box 2150
103 14 Stockholm

Bankgironummer: 101-3192

Vår besöksadress:
Brunnsgränd 4, 2 tr, i Gamla stan i Stockholm. Slottsbackens busshållplats är alldeles i närheten. Närmaste tunnelbana är ”Gamla stan”.

Robel Domenico

Kanslichef

08-50557691 robel@suk.se

Åsa Hulthén

Administratör

08-50557690 asahult@suk.se

Thure Gunnarsson

redaktör

thure@suk.se

Carl Hanna

Barn- och ungdomskonsulent region SUK's-S

carl@suk.se

Dany Kako

Barn- och ungdomskonsulent distrikt SLUK

dany.kako@suk.se

Katarina Krajina

Barn- och ungdomskonsulent region SUK Sydöst

katarina@suk.se

Van Farid

Barn- och ungdomskonsulent region MJUK

073-6343607 vanfarid@suk.se

Damiana Sabah

Förbundsordförande SUK

damiana@suk.se

Arno Humal

Barn- och ungdomskonsulent region SUK Väst

070-3075754 arno@suk.se

För kontakt med SUKs andliga vägledare eller stiftets ungdomspastorala team, klicka här.

Sveriges Unga Katoliker

  • Brunnsgränd 4 (Gamla stan), 111 30 Stockholm
  • Box 2150, 103 14 Stockholm
  • 08-50557690, 08-50557691
  • Vanligtvis, men inte alltid, och ofta utöver dessa dagar: Tisdag 10-15 Onsdag 10-18.30 Torsdag 10-15.30
  • suk@suk.se
  • Bankgiro 101-3192